image
Kursy i Szkoła Tarota Zapraszam na Wczasy z Tarotem, Jaworznik, 15 - 20 wrzesień 2017 r. Podczas kursu poznamy wróżebne, astrologiczne i ezoteryczne znaczenia wszystkich kart tarota oraz przećwiczymy szereg rozkładów wróżebnych...
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

Kursy/Warsztaty

termin pierwszy: 30.09 - 01.10. 2017

termin drugi: 05 - 06. 11. 2017

Oto widzę ojca mego, to widzę matkę moją, o siostry i braci, oto widzę długi szereg tych, którzy byli przede mną, oto słyszę ich zew, bym zajął wśród nich miejsce, w Walhalii, gdzie bohaterowie żyją wiecznie…

Trzynasty wojownik

Terapeutyczne warsztaty DRZEWO PRZODKÓW przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy pragną skorzystać z pradawnej mądrości szamanów i pogańskich kapłanów różnych tradycji w celu poznania i uporządkowania rodowego karmicznego pola i nawiązania właściwych relacji ze swoimi Przodkami po to, by korzystać z ich mocy i wsparcia.

Więcej…

Warszawa 18 - 19. 11. 2017 r.

Oniromancja, czyli odczytywanie i interpretacja snów należy do najstarszych magicznych praktyk ludzkości. Opiera się ona na przekonaniu, że sny obrazują to, co zdarzy się w przyszłości, mają więc charakter proroczy. Do ich odczytywania używa się senników, w których możemy przeczytać, że jeśli komuś śni się to a to, sen ten zwiastuje takie, a nie inne wydarzenie. Czy jednak senniki faktycznie pozwalają nam w pełni odczytać przesłania zaszyfrowane w snach? Nie. Dlaczego? Ponieważ symbolowy język podświadomości każdego z nas jest odmienny, choć osadzony w tym, wspólnym dla wszystkich ludzi świecie archetypów i zbiorowej nieświadomości.

Więcej…

Wrocław, 21 - 24 wrzesień 2017 r

TAROT.25Czterodniowy kurs podzielony na dwie części. W trakcie pierwszych trzech dni  kursu omówione zostają wróżebne, astrologiczne i ezoteryczne znaczenia wszystkich kart tarota. Czwarty dzień przeznaczony jest na warsztaty praktyczne, w  których trakcie ćwiczymy szereg rozkładów wróżebnych dotyczących problematyki życia codziennego, zdrowia, układów partnerskich i biznesu.

Więcej…

tarot_queenWarszawa, 05 - 08 pażdziernik 2017 r.

Czterodniowy kurs podzielony na dwie części. Na początku omówione zostają wróżebne, astrologiczne i ezoteryczne znaczenia wszystkich kart tarota. Część druga ma stricte praktyczny charakter. Uczestnicy kursu biorą udział w warsztatach, w których trakcie poznaja i ćwiczą szereg rozkładów wróżebnych dotyczących problematyki życia codziennego, zdrowia, układów partnerskich i biznesu. 

Więcej…

15 - 20 wrzesień 2017 r.

Jaworznik, Magiczny Dwór, Jura krakowsko-częstochowska

Podczas kursu poznamy wróżebne, astrologiczne i ezoteryczne znaczenia wszystkich kart tarota ( Wielkie i Małe Arkana ) oraz przećwiczymy szereg rozkładów wróżebnych dotyczących rozmaitych spraw życia, zdrowia, biznesu, związków miłosnych itp.  Uatrakcyjnieniem kursu będzie nauka taoistycznej gimnastyki ciała i umysłu Falun Gong.

Więcej…

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Radłowska 6, Warszawa

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota