image
Kursy i Szkoła Tarota W styczniu 2019 roku rozpoczyna się pierwsza edycja półrocznej Kabalistycznej Szkoły Tarota Jana Witolda Suligi. Zajęcia odbywają się w siedzibie głównej Szkoły ( Józefów k/Warszawy ) i w Filii Szkoły ( Wrocław ). Zapraszam :)    
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

TAROT PRAKTYCZNY. WARSZTATY WRÓŻEBNE

01 - 02 grudzień 2018 r.

Warsztaty, w których trakcie uczestnicy ćwiczą kilkanaście wróżebnych rozkładów dotyczących wybranej problematyki związanej z  relacjami partnerskimi, uczuciami, związkami karmicznymi i inną problematyką życia codziennego ( biznes, zdrowie ).

 

Będą to takie rozkłady jak "Trzy Karty" ( rozkład ogólny, ćwiczebny ), "Co w sercu pika" (użyteczny wtedy, gdy osoba pytająca zna zwojego partnera/partnerkę), "Spotkanie"/"Randka" (kiedy partner/partnerka nie są jeszcze znani), "Dwie Drogi" (pomocny w rozwiązywaniu problemu wyboru miedzy dwiema mozliwościami), "Tarcza" (używany w celu rozwiązania trudności), i szereg innych. Uczestnicy kursu zostaną wprowadzeni także w sekrety kabalistycznej numerologii pomocnej w analizowaniu energetyczno-duchowych właściwości ich imion, nazwisk i dat urodzenia oraz poznają licznbowo-numeryczny system tarota pomocny w rozkładach z uzyciem imienia, daty urodzenia lub peselu. 

Koszt kursu – 490 zł.

Kurs weekendowy ( sobota – niedziela )

Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatnie materiały niezbędne do udziału w zajęciach praktycznych

Uczestnicy kursu mogą używać własnych talii kart tarota. Uczestnicy otrzymują dyplom zaświadczający o udziale w kursie

Warunkiem udziału w warsztatach jest przedpłata w wysokości 240 zł dokonana najdalej 14 dni przed  terminem zajęć na konto Organizatora 

Organizator - informacje, zapisy, przedpłaty

Arletta Sadowska

"ARLI Angels" Centrum Terapii Holistycznej
ul. Czytankowa 13
51-173 Wrocław (Sołtysowice)
Kom.  601 448098

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

link

Prowadzący zajęcia

Tel.   602 696882

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Puszkina 3/1 Józefów

dojazd:

PKP Michalin

( Minibus z Dworca Centralnego lub SKM, kierunek Otwock, Dęblin )

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota