image
Kursy i Szkoła Tarota Trwają zapisy do V edycji Kabalistycznej Szkoły Tarota w Józefowie. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu (sobota-niedziela). Nauka trwa sześć miesięcy i zaczyna się w styczniu 2023 roku. Zapraszam!  
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

2-3 grudnia 2022 r.

Miejsce – Józefów k/Otwocka, ul. Puszkina 3/1

 prowadzą Honorata Przybyła Agbamu i jej mąż Icaak Agbamu

Dzień pierwszy imprezy

CEREMONIA OTWARCIA PRZESTRZENI SERCA i RAPEE

2 grudnia, godz. 20.00 ( piątek )

275794126_10209015173693187_6328643854981368475_n

Zapraszamy Was w piękną wspólną podróż medycyną serca i Rapee, potężną medycyną, nauczycielem, której sami doświadczyliśmy i teraz chcemy się nią dzielić z innymi ludźmi. Medycyna serca to naturalna medycyna kora drzewa, w pełni naturalna pochodząca z drzewa, rosnącego w Ameryce Północnej, znana od tysięcy lat. W podaniach wspomina się, że oleju z tego drzewa używał Jezus i nazywał ten olej jednym z 7 świętych olejów.

Święta medycyna serca pomogła mi i mojemu mężowi zbudować w naszych sercach "potężna miłość i wiedzę". Poprowadziła nas ku zintegrowaniu serca, głowy i duszy, w bezpieczny i delikatny sposób. Nauczyła i rozwinęła w nas jeszcze głębiej pokorę, szacunek, cierpliwość, miłość i zrozumienie do siebie, do innych ludzi i do otaczającego nas świata przyrody. To największe dary, jakie od Niej otrzymaliśmy i za które każdego dnia dziękujemy.

Medycyna przestrzeni serca na zawsze zostaje w naszych sercach i nawet po jednym spotkaniu z tą świętą medycyną możecie doświadczyć transcendentalnych przeżyć. To na prawdę medycyna miłości, która sprawia, że cokolwiek robimy, gdziekolwiek jesteśmy jest nam coraz łatwiej w życiu, spokojniej na co dzień i uruchamia w nas coraz większą ufność w prowadzenie przez naszą Duszę.

Jeśli chcesz z nami wyruszyć w tę podróż, zapoznaj się proszę informacjami, w których zawarliśmy najistotniejsze informacje o tym, jak należy przygotować się do ceremonii.

1. SZACUNEK, INTENCJA, PRZYGOTOWANIE.

Medycyna serca to nie dragi, to nie zabawka. To święta medycyna. Nie przesadzamy. Jest ona żywą, świadomą, bardzo mądrą, wysoko wibracyjną energią. Oczekuje szacunku, miłości i pokory. Do ceremonii należy się przygotować, w pierwszej kolejności pomyśleć o intencji, która ma być czysta. Zalecamy jedną intencję. Intencja ma dotyczyć nas i naszego życia i nie może negatywnie oddziaływać na życie i zdrowie innych ludzi. W dniu ceremonii najlepiej pościć od samego rana, nie zażywając alkoholu i innych używek. Pijąc jedynie wodę, herbatę, zioła, soki. Jeśli to możliwe to miej ze sobą specjalne ubrania czyste i świeże, które ubierzesz na ceremonię, umyj i oczyść ciało przed ceremonią. Miej ze sobą własną świecę intencyjną, którą zapalisz jak ceremonia się zacznie.

2. O CEREMONII.

Ceremonia trwa od godziny 20.00 do 9.00 rano dnia następnego. W czasie ceremonii macie zapewnioną medycynę serca, medycynę rapee, medytacje, wizualizacje w procesie zmiany, opiekę osób prowadzących, wodę, gorące napoje, owoce, śniadanie, które robimy wspólnie.

Święta medycyna raz zażyta zostaje w nas na całe życie. Pierwszy etap intensywnego odczuwania medycyny, który uruchamia procesy zdrowotne w naszym ciele, sercu i duszy trwa około 6 do 8 godzin.

Medycyna serca, to kora drzewa, która nie wprowadza nas w odmienne stany świadomości. Jej działanie polega na głębokim wejściu w samego siebie i głębokim współodczuwaniu innych istot i całego świata. W tym pogłębionym stanie świadomości, możemy spotkać się ze sobą i z innymi ludźmi w zupełnie innej energii, miłości, zrozumienia, wybaczenia i spokoju. To najdelikatniejsza medycyna miłości jaką znamy, czuła, uważna, otulająca. Każda ceremonia jest inna, każde nasze doświadczenie z medycyną serca jest  inne. Dlaczego? Dlatego, że Ty się zmieniasz, świat się zmienia, ludzie wokół Ciebie są inni, Twoje intencje są inne.

3. WSZYSTKO W ŻYCIU ZALEŻY OD CIEBIE.

Medycyna serca pozwala i pomaga nam puścić wszystkie blokady, urazy, ciało, myśli uczucia, oczyszcza przedpole, prowadzi do drzwi Twojego serca, toruje drogę uzdrawiającym energiom. Czy świadomie je wybierzesz, jak szybko z nich skorzystasz zależy też od Ciebie.

4. ZAWSZE MASZ WYBÓR.

Medycyna serca jest energią miłości. Niczego nie narzuca i nie determinuje. Pokazuje Ci co jest do zrobienia. Masz pełną swobodę i wybór w tym jak głęboko i daleko zechcesz pracować na ceremonii i pamiętaj, że cały czas jesteśmy tam z Tobą. To medycyna, w trakcie której warto rozmawiać o tym co czujesz, co myślisz, czego potrzebujesz, z czym przyszedłeś. Szanujemy Twój los, Twoją drogę i Twoje doświadczenia. To od Ciebie zależy co zechcesz powiedzieć i czym się z nami podzielić.

5. ROŚLINY I ZIOŁA, RECEPTURY.

Pamiętajmy, że świat roślin ma służyć wszystkim ludziom, a nie tylko wybranym. Co oznacza, że na całej Ziemi znajdziemy lecznicze medycyny o zbliżonym działaniu. Bez względu na to, czy chcemy leczyć Ciało, czy Duszę. Jednak podawane przez nas medycyna serca jest w 100% naturalna, roślinne, co pozwala nam również pięknie integrować się ze światem przyrody. Uruchamia nasze naturalne kody, współgra z naszym ciałem.

6. DUCHOWE BHP.

Osoba, która podaje medycynę nie jest statystą. Jest Twoim opiekunem, który doskonale zna Medycynę i rozświetla przestrzeń oraz utrzymuje w niej pełne bezpieczeństwo energetyczne .Dodatkowo, ta przestrzeń, jest specjalnie przygotowana – oczyszczona. I ma to znaczenie.

Nie wolno zażywać medycyny samemu, albo w turbo dawkach. Jeżeli będziesz sam, możesz utknąć w swoich emocjach, dostać ataku złości, paniki. Nie rób tego. Zadbaj o siebie z miłością.

Medycyna serca to medycyna dla mężczyzn, kobiet, par, rodzin, które chcą pracować nad znalezieniem własnej i wspólnej drogi.

Ceremonia Rapee

Zapraszam Cię na spotkanie ze świętą, szamańską medycyną Rapee z Ameryki Południowej. Jest to w pełni legalna w Polsce medycyna, niezwykle jednak mocna i bezcenna, głęboko uzdrawiająca i oczyszczająca. Proces tworzenia Rapee jest święty, a samo Rape składa się z amazońskich, leczniczych drzew, roślin, nasion, kwiatów, tytoniu oraz innych bezcennych składników. Różne rodzaje Rapee są przygotowywane przez różne rdzenne plemiona i każde z nich jest niepowtarzalną mieszanką.

Jak działa Rapee?

Rapee pomaga otworzyć i wyrównać działanie wszystkich czakr, uziemia, uzdrawia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym. Otwiera trzecie oko, odwapnia szyszynkę, oczyszcza chaos w głowie, pomaga pozbyć się negatywnych myśli, oczyszcza na poziomie energetycznym i odblokowuje energię. Przy aplikacji Rapee uwięziona energia oraz różne choroby są usuwane z ciała zarówno energetycznego jak i fizycznego.

Podczas ceremonii Rapee można również pracować z konkretną intencją. Można zadać pytanie duchowi Medycyny, poprosić o coś lub coś pożegnać.

Jak to wygląda technicznie?

Tradycyjnie, Rapee jest podawane używając rurki zrobionej z bambusa, wdmuchując je do każdej z dziurek nosa. Dyskomfort trwa jednak tylko chwile. W zależności od Twojego stanu obecnego fizycznego i psychicznego efekty działania Rapee mogą być różne. Wszystko to jednak szybko mija i stanowi integralną część procesu uzdrawiania i oczyszczania.

W czasie Ceremonii Medycyny Rapee we wspólnym kręgu tworzymy bezpieczną, ceremonialną przestrzeń, bez żadnych rozproszeń zewnętrznych. Z pełnym szacunkiem, otwartością i miłością wspólnie pracujemy z tą cudowną medycyną.

277525782_5184585168268072_7379217664370748388_n

Dzień drugi imprezy

USTAWIENIA SYSTEMOWE - WARSZTAT TERAPEUTYCZNY

3 grudnia ( sobota ), godz. 11.00

Istotą ustawień systemowych są porządki miłości. Ustawienia odbywają się na poziome duszy zgodnie z jej ruchem i wolą, ponieważ to ona decyduje, co nas dotyka w życiu, a co ma służyć naszemu przebudzeniu. W Polu Ducha lub inaczej w naszej matrycy morfologicznej obowiązują dwa główne porządki miłości, które warunkują nasze szczęście i sukces:

PIERWSZY: Każdy ma prawo przynależeć bez względu na wszystko.

W tej przestrzeni nikogo nie wykluczamy. Ten porządek przywraca ludzi i ich jakości, zapomnianych i wykluczonych z sytemu rodzinnego, a także tych, którzy nie zostali w nim uszanowani. Poprzez wydarzenia, które dotykają nas ludzi w obecnym życiu jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła, od którego się to zaczęło. W procesie sięgamy do głębokich emocji i głębokiego przeżywania wewnątrz siebie, ponieważ przeżywanie jest niezbędnym wektorem do zmian, które mają zamanifestować się w naszym życiu. Zmiany dokonują się w przestrzeni energetycznej na poziome wewnątrz komórkowym.

DRUGI: Ten kto przyszedł wcześniej ma pierwszeństwo. Zachowanie właściwej hierarchii.

Oznacza to, że przed nami pierwszeństwo mają nasi rodzice, przed naszymi rodzicami ich rodzice, czyli nasi dziadkowie, przed naszymi dziadkami – pradziadkowie itd...

REZULTATY:

Na poziomie duchowym:

- uwolnienie od przeszłości

- poczucie głębokiego połączenia z przodkami

- przywrócenia pierwotnego nurtu ku miłości (ruch ku mamie i tacie)

- połączenie ze źródłem miłości

Na poziomie psychologicznym i emocjonalnym:

- uwolnienie od wewnętrznego bólu i cierpienia

- pogodzenie się z otaczająca rzeczywistością, poprzez rozwiązanie  konfliktów wewnętrznych

- spokój i ukojenie

- poczucie ulgi

- powrót do zdrowia

Więcej o metodzie:

Poprzez pracę z wykorzystaniem Ustawień Systemowych, na warsztatach docieramy do źródła problemów i rozwiązujemy je u podstaw, usuwamy przeszkody na drodze dopłynięcia miłości, a tym samym do odzyskania stabilności finansowej, sukcesu, zdrowia, przestrzeni życiowej, wolności, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym oraz radości z życia.

O prowadzącej:

Honorata Elżbieta Przybyła absolwentka prawa i dziennikarstwa,

terapeuta ustawień systemowych, medytacja w procesie tworzenia, praca z traumą, wyszkolona zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Ustawień Systemowych. Umiejętności i doświadczeń w zakresie metody ustawień systemowych uczyła się od wielu lat, między innymi od takich nauczycieli, jak Bert Helinger, Heico Hinrichs, Gunter Schricker, Damian Janus.

Wciąż poszerza swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Systematycznie uczestniczy w seminariach Güntera, Schrickera, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Anny Choińskiej oraz Szkole Nowych Duchowych Ustawień Systemowych, wg metody Berta Hellingera-Hellinger Polska oraz Taunus-InstitutfürStilles Familienstellen.

Pracuję z głębokim szacunkiem i uwagą dla każdego Klienta, w zgodzie z tym co Go prowadzi, podchodząc do każdej osoby, jej losu i doświadczeń indywidualnie oraz z pełną dyskrecją.

Ramy czasowe: od  godz. 11.00 do 19.00/20.00 z przerwą 1 h na obiad około godziny 15.00

Ważne: na warsztatach każdy służy drugiemu, dlatego tak zorganizuj swój czas żeby być do końca warsztatu, który czasami może trwać dłużej niż do 20.00.

Obserwatorzy również wiele zyskują w trakcie uczestnictwa w warsztatach poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji często docierają do własnych rozwiązań problemów.

Informacje organizacyjne: proponujemy ubrać się wygodnie ze względu na emocje, które towarzyszą terapii.

Inwestycja: 

Ceremonia - 600 zł

Ustawienia

- uczestnik - 440 zł

- obserwator - 200 zł

Można brać udział w obu wydarzeniach lub tylko w jednym. 

Ilość miejsc na Ceremonię ograniczona do 10 osób.

 Deklaracja udziału nie gwarantuje miejsca.

W celu jego rezerwacji, najdalej do trzech dni przed datą ceremonii należy dokonać przelewu na konto

65 1050 1025 1000 0090 7369 5430

W przelewie trzeba napisać: ceremonia/ustawienia ( jeśli ktoś chce brać udział w całości  )

bądź ceremonia albo ustawienia ( w przypadku uczestnictwa tylko w jednym z nich ).

 ( tekst zaproszenia - Honorata Przybyła Abgamu  )O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Puszkina 3/1 Józefów

dojazd: PKP Michalin

( Minibus z Dworca Centralnego lub SKM, kierunek Otwock, Dęblin )

link  

Kabalistyczna Szkoła Tarota

Księgarnia JWS

okladka_swiat1
 Chcesz kupić? Kliknij w fotogtrafię
lub w  link