image
Kursy i Szkoła Tarota Serdecznie zapraszam na kurs Tarota. Arkana Wielkie i Małe, Jaworznik, Magiczny Dwór, 05 - 10 lipiec 2019 r. Podczas kursu poznamy znaczenia wszystkich kart tarota i nauczymy się z nim pracować. Kurs dla początkujących i zaawansowanych! 
 
Czytaj więcej...
image
Jan Witold Suliga - Tarot Historia tarota nie ma kresu, nie bez racji bowiem powiadał Eliphas Levi, że ten, kto się z nim wiąże, bierze na siebie jarzmo łańcucha duchowych wtajemniczeń, które rozpoczynają się od Henocha i Hermesa Trismegistosa, lecz nie kończą nigdzie... Czytaj więcej...
* *
image image

Wydarzenia

X konferencja Lashtal Press

Tarot i Kabała

Serdecznie zapraszam na mój wykład "Tarot i Kabała"
22 luty 2017 r. godz. 17.30
kawiarnia "Nieznanego świata", ul. Kredytowa 2, Warszawa

logo.png

Wykład Jana Witolda Suligi - Kabała i jej światy

Suliga

MIEJSCE WYDARZENIA

„Tarabuk”, sobota, 31.01.2015 godz. 18.00

ul. Browarna 6, Warszawa

Więcej…

Szkoła Tarota Jana Witolda Suligi

kabala.chr.tablica_szmaragdowa_-_KopiaPrawdziwie ezoteryczne jest nie to,

co mami  oczy ezoterycznymi symbolami,  

lecz to, na co wszyscy patrzą i nie widzą

w tym żadnych rzeczy ukrytych…

 

Z najwyższą radością informuję wszystkich zainteresowanych, że od września 2014 roku rozpoczyna w Warszawie działalność Szkoła Tarota Jana Witolda Suligi.

Więcej…

Tarot Magów wznowiony!!!!!!!!

1240641_536439286436665_279587883_n
Sprzedaż kart i kontakt z Wydawcą

Więcej…

Więcej artykułów…

Wybierz stronę

Początek
Poprzednia
1

O mnie i o tym czym się zajmuję

jws333

Nazywam się Jan Witold Suliga. Z wykształcenia jestem antropologiem kultury, doktorantem Ranchi University w Indiach, z zawodu - wróżbitą, terapeutą i nauczycielem. Moją największą pasją są tarot i kabała, którymi zajmuję się od ponad ćwierćwiecza. Równie długo wróżę tarotem, gdyż jest on doskonałym narzędziem umożliwiającym dokonanie wglądu w duszę i przyszłość człowieka. Moja książka „Tarot. Karty, które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce publikacją na temat tarota. Jestem autorem wielu innych książek i publikacji poświęconych tarotowi, kabale, angelologii, wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy itp. Będąc z powołania nauczycielem lubię dzielić się swoją wiedzą i duchowymi doświadczeniami. Dlatego założyłem Kabalistyczną Szkołę Tarota, prowadzę kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, symboliki tarota, duchowego bhp, mistycznej kabały i innych zagadnień. Jestem również terapeutą, specjalizującym się w terapii uzależnień duchowych, DDA, DDD, zaś opracowana przeze mnie terapia Mandala Duszy stanowi kwintesencję mych duchowych i życiowych doświadczeń. 

Doradztwo

TAROT.25

Karty tarota - konsultacje

Puszkina 3/1 Józefów

dojazd:

PKP Michalin

( Minibus z Dworca Centralnego lub SKM, kierunek Otwock, Dęblin )

link   

Zapraszam :)

Kabalistyczna Szkoła Tarota